  • HHV2WSFT-73-64K9
HHV2WSFT-73-64K9
advertisement
Manufacturer No:
HHV2WSFT-73-64K9
HK JDW NO:
898-HHV2WSFT-73-64K9
Datasheet:
HHV2WSFT-73-64K9
Description:
64.9kOhm, 2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
HHV2WSFT-73-64K9
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    64.9kOhm
  • Power (Watts)
    2W