  • HF2018R-682Y0R8-01
HF2018R-682Y0R8-01
advertisement
Manufacturer No:
HF2018R-682Y0R8-01
HK JDW NO:
769-HF2018R-682Y0R8-01
Description:
Common Mode Chokes / Filters 6.8mH 0.8A
Step5Bar-code shipping tag
HF2018R-682Y0R8-01
  • Operating Temperature
    -20°C~120°C
  • Size / Dimension
    0.866Lx0.827W 22.00mmx21.00mm
    Radial
  • Additional Feature
    INDUCTANCE 6.8 MILLI HENRY
  • Inductance
    6.8 mH
  • Current
    800mA
  • Max DC Current
    800mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    900mOhm
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    17.5006mm