  • HC-49/U-S25600000ABJB
HC-49/U-S25600000ABJB
advertisement
Manufacturer No:
HC-49/U-S25600000ABJB
HK JDW NO:
185-HC-49/U-S25600000ABJB
Package:
HC-49/US
Step5Bar-code shipping tag
HC-49/U-S25600000ABJB
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.453Lx0.183W 11.50mmx4.66mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    25.6MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.138 3.50mm