  • HB2J123JN1B0130110050EST
HB2J123JN1B0130110050EST
advertisement
Manufacturer No:
HB2J123JN1B0130110050EST
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-HB2J123JN1B0130110050EST
Package:
Datasheet:
Description:
12nF -40℃~+110℃ ±5% 630V Radial Leaded,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS