  • HA65A-25156R8LF
HA65A-25156R8LF
advertisement
Manufacturer No:
HA65A-25156R8LF
HK JDW NO:
860-HA65A-25156R8LF
Package:
Nonstandard
Datasheet:
HA65A-25156R8LF
Description:
Quantity:
In Stock : 84
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HA65A-25156R8LF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -40°C~155°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    HA65A
  • Size / Dimension
    1.043Lx1.043W 26.50mmx26.50mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    6.8μH
  • DC Resistance (DCR)
    2.6mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    17MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    46A
  • Height Seated (Max)
    0.610 15.50mm