  • HA2251500000G
HA2251500000G
advertisement
Manufacturer No:
HA2251500000G
HK JDW NO:
48-HA2251500000G
Description:
0.100 2.54mm Green Bulk Thermoplastic Through Hole Horizontal with Board Screwless - Leg Spring, Push-In Spring 1 Levels 20-26 AWG HA
Step5Bar-code shipping tag
HA2251500000G
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Pitch
    0.100 2.54mm
  • Voltage
    150V
  • Current
    2A