  • H4464KBYA
H4464KBYA
advertisement
Manufacturer No:
H4464KBYA
HK JDW NO:
792-H4464KBYA
Datasheet:
H4464KBYA
Description:
464kOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
H4464KBYA
  • Temperature Coefficient
    ±15ppm/°C
  • Resistance
    464kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.146Diax0.394L 3.70mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±0.1%