  • H415R8BDA
H415R8BDA
advertisement
Manufacturer No:
H415R8BDA
HK JDW NO:
792-H415R8BDA
Datasheet:
H415R8BDA
Description:
15.8Ohm, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Quantity:
In Stock : 589
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
H415R8BDA
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.146Diax0.394L 3.70mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    15.8Ohm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W