  • H300CYGD-120
H300CYGD-120
advertisement
Manufacturer No:
H300CYGD-120
Manufacturer:
Bivar Inc.
HK JDW NO:
100-H300CYGD-120
Package:
Datasheet:
Description:
LED ASSY RA 3MM 2LVL YGN DIFF
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
H300CYGD-120
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Published
    2015
  • Series
    H300C
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Green (x 1), Yellow (x 1)
  • Voltage - Rated
    2.1V Green 2.2V Yellow
  • Configuration
    2 High
  • Current
    20mA Green 20mA Yellow
  • Lens Style
    Round
  • Lens Size
    3.00mm Dia