  • H130B-11.0592-22-3030-EXT-TR
H130B-11.0592-22-3030-EXT-TR
advertisement
Manufacturer No:
H130B-11.0592-22-3030-EXT-TR
Manufacturer:
Raltron Electronics
HK JDW NO:
653-H130B-11.0592-22-3030-EXT-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 3032
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
H130B-11.0592-22-3030-EXT-TR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    H130B
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    11.0592MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    22pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm