  • H102M060EQ55250L750
H102M060EQ55250L750
advertisement
Manufacturer No:
H102M060EQ55250L750
Manufacturer:
NDF
HK JDW NO:
17938-H102M060EQ55250L750
Package:
Datasheet:
Description:
1nF ±20% -25℃~+125℃ Radial Leaded,P=7.5mm Suppression Capacitors ROHS