  • GT-TC198B-H027-L3
GT-TC198B-H027-L3
advertisement
Manufacturer No:
GT-TC198B-H027-L3
HK JDW NO:
16232-GT-TC198B-H027-L3
Description:
No NO Gull-wing lead 50mA 3.6mm 100MΩ 100000 12V 250gf@±30gf 6.2mm -30℃~+85℃ 2.7mm Black Round Button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS