  • GT-TC075B-H100-L1
GT-TC075B-H100-L1
advertisement
Manufacturer No:
GT-TC075B-H100-L1
HK JDW NO:
16232-GT-TC075B-H100-L1
Description:
No NO PCPin 50mA 4.5mm 100MΩ 100000 12V 250gf@±30gf 4.5mm -30℃~+85℃ 10mm Black Round Button Straight SPST Plugin Tactile Switches ROHS