  • GT-TC074E-H045-L1
GT-TC074E-H045-L1
advertisement
Manufacturer No:
GT-TC074E-H045-L1
HK JDW NO:
16232-GT-TC074E-H045-L1
Description:
No NO Gull-wing lead 50mA 4.5mm 100MΩ 100000 12V 130gf@±30gf 4.5mm -30℃~+85℃ 4.5mm Black Round Button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS