  • GT-TC018B-H0375-L1
GT-TC018B-H0375-L1
advertisement
Manufacturer No:
GT-TC018B-H0375-L1
Manufacturer:
G-Switch
HK JDW NO:
16232-GT-TC018B-H0375-L1
Package:
Datasheet:
Description:
No NO SMDSplicing 50mA 4.7mm 100MΩ 100000 12V 250gf@±30gf 1.9mm -30℃~+85℃ 3.75mm Black Rectangle button Surface Mount SPST SMD Tactile Switches ROHS