  • GS3T022K5%
GS3T022K5%
advertisement
Manufacturer No:
GS3T022K5%
Manufacturer:
TT Electronics
HK JDW NO:
850-GS3T022K5%
Package:
Metal
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GS3T022K5%
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    22kOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    5.7mm
  • Length
    13.1mm
  • Width
    5.7mm