  • GRM32NR71H184KA01K
GRM32NR71H184KA01K
advertisement
Manufacturer No:
GRM32NR71H184KA01K
HK JDW NO:
535-GRM32NR71H184KA01K
Package:
1210
Datasheet:
Description:
180nF Ceramic Capacitor 10% 1210
Quantity:
In Stock : 6117
Step5Bar-code shipping tag
GRM32NR71H184KA01K
    Select All
  • Lifecycle Status
    NRND (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Package / Case
    1210
  • Tolerance
    10%
  • Capacitance
    180nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm
  • Thickness
    1.35mm