  • GRM32MR72A433JA01K
GRM32MR72A433JA01K
advertisement
Manufacturer No:
GRM32MR72A433JA01K
HK JDW NO:
535-GRM32MR72A433JA01K
Package:
1210
Datasheet:
Description:
43nF Ceramic Capacitor 5% 1210
Quantity:
In Stock : 6642
Step5Bar-code shipping tag
GRM32MR72A433JA01K
  • Package / Case
    1210
  • Tolerance
    5%
  • Capacitance
    43nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm
  • Thickness
    1.15mm