  • GRM319R71E334KA01L
GRM319R71E334KA01L
advertisement
Manufacturer No:
GRM319R71E334KA01L
HK JDW NO:
535-GRM319R71E334KA01L
Package:
Description:
330nF Ceramic Capacitor 10%
Quantity:
In Stock : 17871
Step5Bar-code shipping tag
GRM319R71E334KA01L
    Select All
  • Material
    Ceramic
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Case Code (Metric)
    3216
  • Case Code (Imperial)
    1206
  • Dielectric
    X7R
  • Height
    950μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm