  • GRM3195C2D6R0DY21D
GRM3195C2D6R0DY21D
advertisement
Manufacturer No:
GRM3195C2D6R0DY21D
HK JDW NO:
535-GRM3195C2D6R0DY21D
Package:
1206
Datasheet:
Description:
6pF Ceramic Capacitor 1206
Quantity:
In Stock : 6892
Step5Bar-code shipping tag
GRM3195C2D6R0DY21D
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6pF
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Depth
    1.6mm
  • Case Code (Metric)
  • Case Code (Imperial)
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    850μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm