  • GRM3195C1E103JA01DD015
GRM3195C1E103JA01DD015
advertisement
Manufacturer No:
GRM3195C1E103JA01DD015
HK JDW NO:
535-GRM3195C1E103JA01DD015
Package:
1206
Datasheet:
Description:
10nF Ceramic Capacitor 5% 1206
Quantity:
In Stock : 11477
Step5Bar-code shipping tag
GRM3195C1E103JA01DD015
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10nF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    850μm
  • Length
    3.2mm