  • GRM21A5C2J151JWA1D
GRM21A5C2J151JWA1D
advertisement
Manufacturer No:
GRM21A5C2J151JWA1D
HK JDW NO:
535-GRM21A5C2J151JWA1D
Description:
150pF Ceramic Capacitor 0805
Quantity:
In Stock : 15765
Step5Bar-code shipping tag
GRM21A5C2J151JWA1D
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    0805
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Capacitance
    150pF
  • Voltage - Rated DC
    630V
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm
  • Thickness
    1mm