  • GRM1552C1H680JZ01E
GRM1552C1H680JZ01E
advertisement
Manufacturer No:
GRM1552C1H680JZ01E
HK JDW NO:
535-GRM1552C1H680JZ01E
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
68pF Ceramic Capacitor 5% Ceramic
Quantity:
In Stock : 14655
Step5Bar-code shipping tag
GRM1552C1H680JZ01E
  • Package / Case
    Ceramic
  • Tolerance
    5%
  • Capacitance
    68pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Length
    1mm