  • GRM0335C2A5R0WA01D
GRM0335C2A5R0WA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM0335C2A5R0WA01D
HK JDW NO:
535-GRM0335C2A5R0WA01D
Package:
Datasheet:
Description:
5pF Ceramic Capacitor 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations
Quantity:
In Stock : 9935
Step5Bar-code shipping tag
GRM0335C2A5R0WA01D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
    WRAPAROUND
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Weight
    340.194278μg
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Capacitance
    5pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Positive Tolerance
    1%
  • Negative Tolerance
    1%