  • GRM0335C2A3R2BA01D
GRM0335C2A3R2BA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM0335C2A3R2BA01D
HK JDW NO:
535-GRM0335C2A3R2BA01D
Package:
0201
Datasheet:
Description:
3.2pF Ceramic Capacitor 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations 0201
Quantity:
In Stock : 11561
Step5Bar-code shipping tag
GRM0335C2A3R2BA01D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Package / Case
    WRAPAROUND
  • Mounting Feature
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Capacitance
    3.2pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Positive Tolerance
    3.13%
  • Negative Tolerance
    3.13%
  • Height
    0.3mm