  • GRM0334C1E2R0CA01D
GRM0334C1E2R0CA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM0334C1E2R0CA01D
HK JDW NO:
535-GRM0334C1E2R0CA01D
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
2pF Ceramic Capacitor 250ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations Ceramic
Quantity:
In Stock : 6743
Step5Bar-code shipping tag
GRM0334C1E2R0CA01D
    Select All
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Package / Case
    Ceramic
    WRAPAROUND
  • Mounting Feature
  • Temperature Coefficient
    250ppm/Cel ppm/°C
  • Capacitance
    2pF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Temperature Characteristics Code
    CK
  • Multilayer
  • Size Code
    0201
  • Positive Tolerance
    12.5%
  • Negative Tolerance
    12.5%