  • GRJ21BR71H224KE01K
GRJ21BR71H224KE01K
advertisement
Manufacturer No:
GRJ21BR71H224KE01K
HK JDW NO:
535-GRJ21BR71H224KE01K
Description:
220nF Ceramic Capacitor 0805
Quantity:
In Stock : 15833
Step5Bar-code shipping tag
GRJ21BR71H224KE01K
    Select All
  • Lifecycle Status
    NRND (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    0805
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Capacitance
    220nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm
  • Thickness
    1.25mm