  • GRJ219R72A221ME01D
GRJ219R72A221ME01D
advertisement
Manufacturer No:
GRJ219R72A221ME01D
HK JDW NO:
535-GRJ219R72A221ME01D
Description:
220pF Ceramic Capacitor 0805
Quantity:
In Stock : 7371
Step5Bar-code shipping tag
GRJ219R72A221ME01D
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    0805
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Capacitance
    220pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm