  • GRJ216R72A222ME01J
GRJ216R72A222ME01J
advertisement
Manufacturer No:
GRJ216R72A222ME01J
HK JDW NO:
535-GRJ216R72A222ME01J
Description:
2.2nF Ceramic Capacitor 0805
Quantity:
In Stock : 1478
Step5Bar-code shipping tag
GRJ216R72A222ME01J
    Select All
  • Lifecycle Status
    NRND (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Package / Case
    0805
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Capacitance
    2.2nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm