  • GRJ188R71H222KE11D
GRJ188R71H222KE11D
advertisement
Manufacturer No:
GRJ188R71H222KE11D
HK JDW NO:
535-GRJ188R71H222KE11D
Description:
GRJ 2200pF Ceramic Capacitor ±10% X7R 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm -55°C~125°C 2 Terminations Soft Termination Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric)
Quantity:
In Stock : 2299
Step5Bar-code shipping tag
GRJ188R71H222KE11D
    Select All
  • Lifecycle Status
    TO BE DISCONTINUED (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Capacitance
    2200pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Thickness (Max)
    0.035 0.90mm