  • GLFR1608T220M-LRHF
GLFR1608T220M-LRHF
advertisement
Manufacturer No:
GLFR1608T220M-LRHF
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-GLFR1608T220M-LRHF
Package:
0603 (1608 Metric)
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GLFR1608T220M-LRHF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    GLFR
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Last Time Buy
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Current Rating (Amps)
    200mA
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    22μH
  • DC Resistance (DCR)
    1Ohm
  • Current - Saturation
    50mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm