  • GCR2010EW-3K3FT3
GCR2010EW-3K3FT3
advertisement
Manufacturer No:
GCR2010EW-3K3FT3
Manufacturer:
TT Electronics
HK JDW NO:
850-GCR2010EW-3K3FT3
Description:
Thick Film, 3.3kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
GCR2010EW-3K3FT3
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    3.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    625mW
  • Voltage - Rated DC
    400V