  • GCM2195G1H102JA16J
GCM2195G1H102JA16J
advertisement
Manufacturer No:
GCM2195G1H102JA16J
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GCM2195G1H102JA16J
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X8G, 30ppm/Cel TC, 0.001uF, Surface Mount, 0805, CHIP, ROHS COMPLIANT