  • G6SK-2F-HDC12
G6SK-2F-HDC12
advertisement
Manufacturer No:
G6SK-2F-HDC12
Manufacturer:
Omron
HK JDW NO:
4157-G6SK-2F-HDC12
Package:
Datasheet:
Description:
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Latched, 0.012A (Coil), 12VDC (Coil), 140mW (Coil), 2A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output, Surface Mount-Straight, ROHS COMPLIANT