  • G5QH942M5N2LN-J
G5QH942M5N2LN-J
advertisement
Manufacturer No:
G5QH942M5N2LN-J
Manufacturer:
Taiyo Yuden
HK JDW NO:
782-G5QH942M5N2LN-J
Package:
10-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
FILTER SAW 942.5MHZ 10SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
G5QH942M5N2LN-J
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    10-SMD, No Lead
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    G5
  • Size / Dimension
    0.059Lx0.043W 1.50mmx1.10mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Frequency - Cutoff or Center
    942.5MHz
  • Height (Max)
    0.020 0.50mm