  • G32-A-1250-85-120
G32-A-1250-85-120
advertisement
Manufacturer No:
G32-A-1250-85-120
Manufacturer:
Phoenix America
HK JDW NO:
11439-G32-A-1250-85-120
Package:
Datasheet:
Description:
TARGET WHEEL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
G32-A-1250-85-120
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Material
    Neobond
  • Shape
    Cylindrical
  • Mfr
    Phoenix America
  • Operating Temperature
    125°C (TA)
  • Series
    G32
  • Size
    2.005" Dia x 0.250" H (50.93mm x 6.35mm)