  • G10E8E222MN0B0S0N0
G10E8E222MN0B0S0N0
advertisement
Manufacturer No:
G10E8E222MN0B0S0N0
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-G10E8E222MN0B0S0N0
Package:
Datasheet:
Description:
2.2nF ±20% -40℃~+125℃ Y2 250VAC Radial Leaded,P=7.5mm Suppression Capacitors ROHS