  • G003270R0FE1280
G003270R0FE1280
advertisement
Manufacturer No:
G003270R0FE1280
HK JDW NO:
866-G003270R0FE1280
Datasheet:
G003270R0FE1280
Step5Bar-code shipping tag
G003270R0FE1280
  • Contact Plating
    Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    270Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    2.39mm
  • Length
    11.1mm