  • G00224R90DS73
G00224R90DS73
advertisement
Manufacturer No:
G00224R90DS73
HK JDW NO:
866-G00224R90DS73
Datasheet:
G00224R90DS73
Description:
Through Hole 24.9Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
G00224R90DS73
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    24.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1.5W
  • Diameter
    1.98mm
  • Length
    8.33mm