  • G00217R80JE12
G00217R80JE12
advertisement
Manufacturer No:
G00217R80JE12
HK JDW NO:
866-G00217R80JE12
Datasheet:
G00217R80JE12
Description:
Through Hole 17.8Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
G00217R80JE12
  • Contact Plating
    Tin
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    17.8Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1.5W
  • Diameter
    1.98mm
  • Length
    8.33mm