  • FXTC-HE73TC-27.12 MHZ
FXTC-HE73TC-27.12 MHZ
advertisement
Manufacturer No:
FXTC-HE73TC-27.12 MHZ
HK JDW NO:
668-FXTC-HE73TC-27.12 MHZ
Step5Bar-code shipping tag
FXTC-HE73TC-27.12 MHZ
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.283Lx0.205W 7.20mmx5.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    27.12MHz
  • Frequency Stability
    ±1ppm
  • Current - Supply (Max)
    43mA
  • Height Seated (Max)
    0.094 2.40mm