  • FXO-LC720R-200
FXO-LC720R-200
advertisement
Manufacturer No:
FXO-LC720R-200
HK JDW NO:
310-FXO-LC720R-200
Step5Bar-code shipping tag
FXO-LC720R-200
    SMD/SMT
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Current
    34mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm