  • FXO-LC535R-212.5
FXO-LC535R-212.5
advertisement
Manufacturer No:
FXO-LC535R-212.5
HK JDW NO:
310-FXO-LC535R-212.5
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
FXO-LC535R-212.5
Step5Bar-code shipping tag
FXO-LC535R-212.5
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Voltage
    3.465V
  • Min Supply Voltage
    3.135V
  • Load Capacitance
    10μF
  • Max Supply Current
    100mA
  • Accuracy
    0.005 %
  • Rise Time
    400ps
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm
  • REACH SVHC
    No SVHC
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    212.5MHz