  • FXO-LC535-160
FXO-LC535-160
advertisement
Manufacturer No:
FXO-LC535-160
HK JDW NO:
310-FXO-LC535-160
Step5Bar-code shipping tag
FXO-LC535-160
    SMD/SMT
  • Packaging
    Bulk
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    160MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Voltage
    5V
  • Min Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    100mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm