  • FXO-HC736R-49.14
FXO-HC736R-49.14
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC736R-49.14
HK JDW NO:
310-FXO-HC736R-49.14
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC736R-49.14
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    49.14MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm