  • FXO-HC735-49.0909
FXO-HC735-49.0909
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC735-49.0909
HK JDW NO:
378-FXO-HC735-49.0909
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC735-49.0909
    Select All
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR, 7 INCH
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    50%
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.5mm x 5.2mm x 1.4mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    49.0909MHz
  • Rise Time-Max
    3ns
  • Fall Time-Max
    3ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.465V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Oscillator Type
    HCMOS
  • Output Load
    15 pF