  • FXO-HC730R-3.6864
FXO-HC730R-3.6864
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC730R-3.6864
HK JDW NO:
310-FXO-HC730R-3.6864
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC730R-3.6864
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    3.6864MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Voltage
    5V
  • Min Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    32mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm