  • FXO-HC720R-30
FXO-HC720R-30
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC720R-30
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FXO-HC720R-30
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC720R-30
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Current
    25mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm