  • FXO-HC536-36
FXO-HC536-36
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC536-36
HK JDW NO:
310-FXO-HC536-36
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC536-36
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    36MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm