  • FXO-HC536-148.511
FXO-HC536-148.511
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC536-148.511
HK JDW NO:
310-FXO-HC536-148.511
Package:
CSMD
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC536-148.511
  • Package / Case
    CSMD
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
  • Packaging
    Bulk
  • Number of Terminations
    4
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    148.511MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    148.511MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Supply Current-Max
    55mA